Przyjdź do nas

RAZEM ZE SWOIM PUPILEM

Gabinet Weterynaryjny HAU MIAU w Warce to miejsce, które powstało z wielkiej miłości do zwierząt. Naszym marzeniem było stworzyć placówkę, która zapewni Państwu fachową obsługę oraz ciepłą, rodzinną atmosferę. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, zapewniamy troskliwe i ciepłe przyjęcie oraz maksimum uwagi. Staramy się stale poszerzać swoje kwalifikacje oraz możliwości diagnostyczne poprzez udział w licznych szkoleniach oraz zakup nowoczesnego sprzętu. Weterynaria to dla nas nie tylko zawód ale również ogromna pasja.

Weterynarz Warka ul. Polna 39

Gabinet weterynaryjny to przestrzeń stworzona z myślą o kompleksowej opiece zdrowotnej dla zwierząt. Otwarte drzwi gabinetu często przywita Cię przyjaznymi i doświadczonym personelem, gotowym zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie Twojego pupila.

Elżbieta Komandowska w gabinecie weterynaryjnym w Warce

Lek. wet.

Elżbieta Komandowska

Absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie, który ukończyła w 2011 roku. Głównym zainteresowaniem zawodowym Pani Doktor jest interna małych zwierząt w szczególności dział nefrologii i urologii oraz chirurgia miękka. W niedalekiej przyszłości planuje intensywnie szkolić się w zakresie ultrasonografii. Prywatnie właścicielka chihuahua o imieniu Fifi. W wolnych chwilach sięga po dobre, skandynawskie kryminały, podróżuje i jeździ na rowerze.

Adrianna Setniewska w gabinecie Hau Miau w Warce

Recepcja

Adrianna Setniewska

Zawsze promienna i pełna cierpliwości, gotowa udzielić porad na każdy temat a już niedługo w roli technika weterynarii w naszym gabinecie.

Zobacz

CO NAS CECHUJE

PRZYJAZNE PODEJŚCIE

Już od wejścia do gabinetu weterynaryjnego panuje przyjazna atmosfera, której celem jest złagodzenie stresu zarówno dla zwierząt, jak i ich opiekunów.

PRZESTRZEŃ RECEPCJI

W recepcji pacjenci są przyjmowani przez zespół recepcyjny, który odpowiada za rejestrację wizyt, udzielanie informacji i zapewnianie pierwszego kontaktu z lekarzem weterynarii.

GABINET KONSULTACYJNY

Posiadamy 2 gabinety przyjęć i szpitalik, zaopatrzony w 2 pompy infuzyjne (strzykawkowa i przepływowa), aparat tlenowy i aparat do pomiaru ciśnienia krwi VetBp, dzięki czemu możemy lepiej zajmować się stanami nagłymi.

NARKOZA
WZIEWNA

Nasz gabinet dysponuje aparatem do znieczulenia wziewnego.
Tego typu narkoza jest jedną z najbezpieczniejszych dla pacjenta z kilku powodów. M.in. umożliwia precyzyjną kontrolę głębokości snu oraz umożliwia bardzo szybkie wybudzanie pacjenta. Stosujemy ją więc często u zwierząt w znajdujących się w ciężkim stanie, u zwierząt starszych oraz w trudnych długotrwałych zabiegach.

PRACOWNIA DIAGNOSTYCZNA

Jesteśmy wyposażeni w rtg cyfrowe, usg z doplerem, aparat do pomiaru ciśnienia krwi VetBp i aparaty do badania krwi, dzięki którym większość oznaczeń jesteśmy w stanie wykonać na miejscu i to zaledwie w ciągu 10 minut (np. jonogram, poziom progesteronu, hormonów tarczycy czy wiele innych). Daje nam to możliwość zbadania krwi w stanach nagłych, w weekendy czy na chwile przed wykonaniem zabiegu chirurgicznego.

MONITORING
PACJENTÓW

Wszyscy pacjenci podczas znieczulenia ale również Ci w stanie nagłym objęci są monitoringiem. Dzięki kardiomonitorowi jesteśmy w stanie kontrolować ciśnienie krwi, saturacje, ekg i kapnografie.

SKLEP WETERYNARYJNY

Oferujemy szeroki dobór preparatów  profilaktycznych i karm bytowych i leczniczych.

STOMATOLOGIA
U ZWIERZĄT

Profesjonalny unit stomatologiczny pomaga nam na co dzień jeszcze lepiej dbać o zdrowe uśmiechy Państwa pupili.

Gabinet weterynaryjny HAU MIAU w Warce to miejsce, które stawia na profesjonalizm, dbałość o komfort zwierząt i ich właścicieli oraz oferuje kompleksową opiekę medyczną dla różnych gatunków zwierząt domowych.

To dobry czas na

KONTAKT

Hau Miau Weterynarz Warka

ul. Polna 39, 05-660 Warka

501 771 109

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 10:00-18:00
Wtorek: 10:00-18:00
Środa: 10:00-15:00
Czwartek: 10:00-18:00
Piątek: 10:00-15:00
Sobota: 9:00-13:00

UWAGA


Przypominamy o konieczności rezerwacji wizyt na określone godziny.

This will close in 0 seconds